Kancelaria Adwokacka
Adwokat Katarzyna Słoboda
ul. Strzelecka 7b (obok Sądu Okręgowego)
80-803 Gdańsk

tel. 793-028-401
Kancelaria Adwokacka
Adwokat Katarzyna Słoboda
Osiedle Stare Miasto 20d/11
82-200 Malbork

tel. 793-028-401

Prawo karne


W przypadku postępowania karnego, reprezentuję Państwa interesy przed sądem jako obrońca. Ponadto, mogę pełnić funkcję oskarżyciela prywatnego bądź posiłkowego. Moje kancelarie adwokackie znajdują się w Gdańsku i Malborku, gdzie zapraszam na spotkanie. Jednocześnie informuję, iż oferuję również doradztwo przez internet.

Prawo karnoskarbowe

Moje usługi to także pomoc z zakresu prawa karnoskarbowego. Zajmuję się obroną osób oskarżonych bądź podejrzanych o popełnienie szeroko pojętych wykroczeń skarbowych. Sprawy, które prowadzę to oszustwa podatkowe i celne, zaniedbania informacji podatkowych, obrót nieprawomyślnymi dokumentami celnymi i fakturami oraz wiele innych.

Świadczone usługi

Moja kancelaria adwokacka w Gdańsku oraz jej filia w Malborku, zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego i karnoskarbowego. Oferuję również asystę przy obronie przed zarzutami wykroczeń oraz przy postępowaniu wykonawczym. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdej sprawy pozwalają mi budować szerokie grono klientów.